ANGEL INVESTIGATIONS
História noviniek

Nové extra
[14. november 2014]


Na náš kontaktný e-mail sme dostali od Anastasie viacero materiálovm, ktoré budeme postupne pridávať na webstránku. Veľká časť z nich pochádza ako zachránené materiály zo stránok www.buffy-angel.org. Dnes na webstránku pridávame informácie o kúzlach a čaroch v prvej až šiestej sérii Buffy.

Vaše želania a nápady, aké poviedky, alebo aký obsah by sme mali do archívu pridať prosím píšte do kecálku. Ak sa nájde dobrá duša, ktorá má k dispozícii poviedky, ktoré by stáli za to byť publikované - rovnako nás môže týmto spôsobom konntaktovať.

Pridané novinky:
1. séria | 2. séria | 3. séria
4. séria | 5. séria | 6. séria


zdroj: Anastasia/ www.buffy-angel.org


Nové poviedky
[03. november 2014]


Prostredníctvom mailu nás oslovila Caterina, majiteľka stránok www.daybreak.ic.cz. Tej sa podarilo zachrániť niekoľko poviedok, ešte z bývalých stránok www.buffy-angel.org.

Vaše želania a nápady, aké poviedky, alebo aký obsah by sme mali do archívu pridať prosím píšte do kecálku. Ak sa nájde dobrá duša, ktorá má k dispozícii poviedky, ktoré by stáli za to byť publikované - rovnako nás môže týmto spôsobom konntaktovať.

Pridané poviedky:
Between us space od Lost
Dream in your eyes od Lost
Doktor, lovec, vědec a střelec od Nica
Moře andělů od Nica
Hra s ohněm od Nica
Fated od Katy
Eschata od Tredda


zdroj: Caterina / daybreak.ic.cz / www.buffy-angel.org


Pridané ocenenia
[02. november 2014]


Kolegovi Mattovi sa podarilo nájsť viacero jeho ocenení za tvorbu, ktorú robil nielen vo svojom voľnom čase, ale predovšetkým pre stránky angelinvestigations.tym.sk. Tieto ocenenia sme pridali do sekie rozličné.


Čestné uznanie udelené nášmu kolegovi Mattovi
Ocenenie za 1. miesto udelené nášmu kolegovi Mattovi v súťaži "wanted-poster". Výherný obrázok si môžete pozrieť na tomto odkaze.
Bronzové ocenenie udelené nášmu kolegovi Mattovi. Výherný obrázok si môžete pozrieť na tomto odkaze.


zdroj: Matt


Nové poviedky a titulky
[19. júl 2014]


Papec04 nás v kecálku prosil o pridanie poviedky Nejtěžší boj od autora Ver. Bohužiaľ, keďže jej jediná známa verzia sa nachádzala iba na stránkach www.buffy-angel.org, môžeme vám poskytnúť iba prvú kapitolu, ktorú sa nám podarilo získať. Veríme, že sa nájde dobrá duša, ktorá nám pošle aj ďalšie pokračovanie tejto poviedky.

Vaše želania a nápady, aké poviedky, alebo aký obsah by sme mali do archívu pridať prosím píšte do kecálku. Zároveň okrem tejto poviedky pridávame aj časť tituliek k 4. sérii seriálu Angel.

Pridané poviedky:
Nejtěžší boj

Pridané titulky:
Titulky k 4. sérii Angela


zdroj: Ver / www.buffy-angel.org


Nové poviedky
[18. júl 2014]


Na prianie Dany z kecálku sa nám podarilo nájsť a znovuobjaviť niekoľko starých poviedok od autora Mira. Konkrétne ide o päť nových poviedok, snáď sa vám budú páčiť. Bohužiaľ nie všetky sú úplné, alebo dokončené, v pozánmke na konci poviedky vždy nájdete či k nej niečo nechýba. :-)

Pridané poviedky:
Burn Out
Chladnoucí hvězda
Connorova mise
Do svítaní mě musíš zachránit
Ja vím, že víš, že vím


zdroj: Mira / súkromný archív


Titulky k 3. sérii Angela
[09. feburár 2014]


Na stránku boli pridané titulky ku všetkým častiam seriálu Angel, 3. séria. Nájsť ich môžete v sekcii Titulky k seriálu Angel.

Pridané titulky:
Titulky k 3. sérii Angela


zdroj: Angelus / www.buffy-angel.org


Pár nových poviedok
[08. feburár 2014]


Pokračujeme v našom hľadaní a zbieraní poviedok a informácií k seriálu Buffy a Angel, tentoraz sme natrafili na čiastočne aktívny blog o týchto seriáloch na adrese : www.slayer-vampire.blog.cz. Našli sme tu niekoľko poviedok od autorky Michelle. Podobne ako mnohé ďalšie sme sa ich rozhodli prevziať aj na naše stránky, aby sa na ne v pieskoch času nezabudlo.


Pridané poviedky:
Návrat z nebes
Půjčka
Vzpomínam si
Staré křivdy nových dní


zdroj: Michelle / www.slayer-vampire.blog.cz


Dve poviedky
[06. feburár 2014]


Na dlhšie neaktívnom blogu o poviedkach o Buffy a Angelovi na adrese: www.buffy-angel-povidky.blog.cz sme objavili dve staré poviedky od autorky Misha. Prevzali sme ich preto aj na tieto stránky.


Pridané poviedky:
Jediné, co potřebujeme je láska
Začít znovu


zdroj: Misha / Angelus


Dve nové poviedky
[04. feburár 2014]


Na neaktívnom blogu o Buffy a Aneglovi na adrese: www.lillyslayers.estranky.cz sme objavili dve staré poviedky od dvoch autoriek. Prvou z nich je Secenity a jej poviedka pod názvom (Ne)myslet na Spika, ktorá opisuje vášnivý vzťah z cyklu Buffy a Spike.
Druhou poviedkou je poviedka s názvom Medailon , ktorú napísala pred časom Kirsty. Ide o krátku, ale zaujímavú poviedku. Príjemné čítanie!

Pridané poviedky:
(Ne)myslet na Spika
Medailón


zdroj: Secenity / Kirsty/ Angelus


Dve nové poviedky
[03. feburár 2014]


Bývalý člen nášho týmu Matt nám zaslal dve poviedky od autora, ktorý kedysi prispieval do našej komunity a to konkrétne od Akiru Erebosa. Veríme, že sa vám budu páčiť :-)

Pridané poviedky:
Visitors
Black and White


zdroj: Akira Erebos / Matt / Angelus


Nové poviedky od Cinky
[02. feburár 2014]


Podarilo sa nám úspešne spojiť s bývalou autorkou poviedok pre komunitu B/A a tá nám ich ochotne poslala niekoľko na zverejnenie a publikáciu.

Všetky poviedky môžete nájsť v sekcii Zoznam poviedok, prípadne priamo v sekcii samotnej autorky.

Pridané poviedky:
Bez tebe (1. kapitola)
Bez tebe (2. kapitola)
Bez tebe (3. kapitola)
Chci to vrátit
Going to burn
Osud nezměníš (1. kapitola)
Osud nezměníš (2. kapitola)
Osud nezměníš (3. kapitola)
Osud nezměníš (4. kapitola)
Osud nezměníš (5. kapitola)


zdroj: Cinka / Angelus


Nové titulky
[01. feburár 2014]


Na stránky sme pridali novinky vo forme 2 komiksov, ktoré sme objavili na starých CD nosičoch a ktoré pôvodom pochádzajú zo stránky www.buffy-angel.org a ich pôvodní autori zostávajú neznámi.

Na stránky sme začali pridávať titulky druhej série zo seriálu Angel, zároveň sme ich aktualizovali o dve rôzne verzie a rôzne časovania. Nájsť ich môžete v tejto sekcii.


zdroj: Angelus


Pridané novinky
[31. január 2014]


Na stránky sme pridali novinky vo forme 2 komiksov, ktoré sme objavili na starých CD nosičoch a ktoré pôvodom pochádzajú zo stránky www.buffy-angel.org a ich pôvodní autori zostávajú neznámi.

Zároveň sme začali s postupným pridávaním titulkov na našu stránku, na začiatok sme pridali titulky k prvej sérii Angela, nájsť ich môžete v tejto sekcii. Postupom času pribudnú aj ďalšie titulky.


zdroj: Angelus


Rekonštrukcia pokračuje!
[30. január 2014]


V posledných niekoľkých týždňoch sme usilovne pracovali s celým bývalým týmom na obnove stránok, čo sa nám čiastočne aj podarilo. Stránky boli doplnené o nový obsah, ktorý sme získali z archívnych materiálov, zmenil sa jeho design, neaktívne odkazy boli opravené, rovnako boli preriedené aj Affiliaties o stránky, ktoré za tie roky zanikli.

Po dohode s ostatnými členmi týmu, sme sa rozhodli, že pokiaľ na stránkach pribudne nový obsah resp. budeme ich aktualizovať, tak to zverejnáme medzi novinkami. Veríme, že sa vám budú tieto stránky v jej obnovenej podobe páčiť.


zdroj: Angelus / Nicollett


Stránky v rekonštrukcii
[06. január 2014]


Ako zázrakom sa nám podarilo spojiť s ostatnými členmi bývalého týmu, pričom niektorí z nich stále mali k dispozícii FTP údaje k týmto stránkam, takže sa nám konečne podarilo pripojiť a aktualizovať obsah. Ohlasujeme teda obrovskú rekonštrukciu na stránkach.

Uvedomujeme si, že stránky sú už v dnešnej dobe málo navštevované, preto sme sa po dohode v bývalom týme rozhodli ich premeniť na akýsi pomník časom dávno minulým, kedy tento web spolu s ďalšími žil a dýchal plným životom. Plánujeme tu pridať všetky dostupné poviedky od všetkých autorov, ktoré máme, a pokiaľ máte záujem sem pridať aj tie svoje, neváhajte, napíšte nám do kecálku, určite sa nejako dohodneme! :)

Takže ohlasujeme veľkú rekonštrukciu stránok, ktorá prebehne v nasledujúcich týždňoch! :)


zdroj: Angelus


Povídkový systém/Gallery
[24. jún 2009]


Dnes jsem přidala tři krásné povídky a nové wally do galerie.

První povídka je od Laerry a je to povídka Darling.
Krátký popis: Život mladého děvčete nabere nečekaný spád po smrti své milované matky. Od té chvíle její příběh spěl k tragickému konci, i když dostala několik šancí na nový začátek.

Druhá povídka je také od Laerry a je to povídka Insomnia.
Krátký popis: Willow se stále nemůže vyrovnat s odchodem Tary. Místo toho, aby čerpala ztracené síly na finalní bitvu proti Prvnímu, trpí nespavostí a utápí se v smutku. Pro znovunalezení vnitřní rovnováhy se proto hodí jen jediná osoba, která jí může dodat odvahu pokračovat dál.

A třetí povídka je opět od Laerry a je to závěrečná kapitola povídky Snílek.
Krátký popis: Buffy se snaží vyrovnat s odchodem svého milovaného do L.A.. Shodou okolností začne mít podivné sny, ve kterých ji navštěvuje tmavovlasý muž - Angel. Je to pouhý výplod bujné fantazie anebo skutečnost?

Přeji Vám příjemné čtení. ;-)


zdroj: Nicollett


New Look / Soutěž
[19. júl 2009]


Hned na začátku se omlouvám že se tady nic nedělo. Měli jsme v rodině úmrtí a docela mě to sebralo a vůbec jsem neměla na nic náladu. Už jsem na tom líp tak to tady začne klapat jako hodinky.

Možná si už někdo z Vás všiml, včera jsem změnila layout jak tady tak i v povídkovém systému. Za oba moc hezké layouty děkuji Buff, moc se jí povedli. Thanks Buff:-)

Určitě už všichni víte, že 29.3.2009 zemřel ve 33 letech Andy Hallett (Lorne). Andymu bylo v roce 2005 po skončení natáčení Angela zjištěna srdeční vada. Andy se po natáčení Angela plně věnoval své hudební kariéře a vystupoval po celých státech a mezitím byl kvůli své srdeční nemoci mnohokrát v nemocnici. Takže, protože Lorne je jedna z mých oblíbených postav tak jsme na lay použili právě jeho. Andy odpočívej v pokoji.

Hlasování do soutěže bylo ukončeno. V tuto chvíli probíhá vyhodnocení a tvorba awardů. Pokud to ještě dnes stihnu tak uveřejním výsledky.


zdroj: Nicollett


Soutěž - Hlasování
[30. máj 2009]


Omlouvám se za svou delší nepřítomnost, ale byla jsem pryč a neměla jsem přístup k netu.

Dnešním dnem můžete začít hlasovat do grafické soutěže na téma Slayers - Přemožitelky. Takže určitě mrkněte na Soutěž/Hlasování podívejte se na všechny soutěžní dílka a pak hlasujte pro nejlepší. :-)


zdroj: Nicollett


Gallery/Soutěž
[16. máj 2009]


Dnes tu mám pro Vás trochu víc grafiky. Do galerie jsem dnes přidala deset nádherných wallů, osm wallů je od Buff a dva wallíky jsou mé. NA wallech najdete Alyson Hannigan, Davida Boreanaze, Elizu Dushku, Angel 1, Angel 2, Double or nothing 1, Double or nothing 2, Forgiving, Charisma Carpenter a na posledním wallu je Angel & Cordelia. Takže se na všechny wallíky podívejte v galerii kde můžete wally hodnotit a psát u nich komentáře. Galerie má nový kabát. Za který moc moc děkuji Sophii z webu Tudorovci . :-D

Připomínám vyhlášení grafické soutěže na téma Slayers - Přemožitelky. Takže určitě mrkněte na pravidla a do soutěže se zapojete. Budeme se na vaše krásné wallpapery těšit a vy se na oplátku můžete těšit na ocenění. Soutěž je prodloužena o týden. :-)

A ještě jedna gratulace. Dnes slaví své 40 narozeniny David Boreanaz, a stále vypadá skvěle, takže přejeme vše nejlepší. Happy Birthday!!!


zdroj: Nicollett


Články/Soutěž
[25. apríl 2009]


Dnes aktuálka po týdnu a to hlavně protože mě skolila chřipka takže jsem se léčila.Mám pro vás dnes jen dva články.

První článek se jmenuje seriál Angel a druhý článek je Upírobijka Charisma Carpenter.
Přeji Vám příjemné čtení. ;-)

Připomínám vyhlášení grafické soutěže na téma Slayers - Přemožitelky. Takže určitě mrkněte na pravidla a do soutěže se zapojete. Budeme se na vaše krásné wallpapery těšit a vy se na oplátku můžete těšit na ocenění. :-)


zdroj: Nicollett


Povídkový systém/Soutěž
[18. apríl 2009]


Tak jak jsem slíbila tak to tady máte. Dnes jsem přidala dvě krásné povídky a vyhlašuji novou soutěž.

První povídka je od Buff a je to povídka Tajemstvi.
Krátký popis: Předstírá smrt pro dobro ostatních. Pro dobro svých přátel. A to proto, aby je sobecky ochránila. Ale za každým předstíráním se přece jen skrývá trocha lži, bolesti a tajemství...

Druhá povídka je od Laerry a je to čtvrté á zároveň posledni pokračování povídky Apocalypse, I wish (4. kapitola).
Krátký popis: Jak moc by změnil osud celého lidstva jediný okamžik? Buffy slaví 17. narozeniny, ale události naberou nečekaný spád, a nemohou skončit nijak jinak než tragédií. Smrt je jen začátek. Nečekaný nepřítel má jediné přání: zničit svět.

Přeji Vám příjemné čtení. ;-)

V Menu které najdete v pravém sloupečku nám přibyla nová sekce s názvem Série a díly Angela. Zamtím tam najdete jen rozdělení Angela do sérií a díly dané série do budoucna chystám popisy dílů v každé série a to samé pak bude následovat i se seriálem Buffy přemožitelka upírů.

Tak a k soutěži. Ode dneška je vyhlášena grafická soutěž na téma Slayers - Přemožitelky. Takže určitě mrkněte na pravidla a do soutěže se zapojete. Budeme se na vaše krásné wallpapery těšit a vy se na oplátku můžete těšit na ocenění. :-)

Určitě si nové povídky zajděte přečíst do našeho povídkového systému. Přeji Vám příjemné čtení. ;-)


zdroj: Nicollett


CD/DVD COVERS
[16. apríl 2009]


Omlouvám se za dlouhou abstinenci webu, ale měla jsem dlouhou dobu nemocného psa takže se vše točilo jen kolem něj a co druhý den návštěvy na veterině, takže na web nebyl čas a popravdě řečeno ani nálada. Ale hafan už je v pohodě tak jsem sedla k PC a na netu jsem našla nějaký věci. Takže jdem na to.

V sekci Extra/CD/DVD Covers jsem přidala nové booklety Angel DVD, Buffy the vampire slayer edition a Buffy special edition. Snad se vám nové booklety budou líbit.

Nedávno jsem psala že David Boreanaz a jeho manželka Jaime Bergman Boreanaz budou mít v září tohoto roku druhého potomka. Na netu jsem zjistila že Alexis Dennisof (Wesley) a jeho žena Alyson Hannigan (Willow) se nedávno stali novopečenými rodiči dcery Satyany. Ale to není vše dokonce i Sarah Michelle Gellar se svým manželem Frediem Princem Jr. oznámili že budou mít tento rok první přírůstek do rodiny. Takže gratuluji jak novopečeným rodičům tak i budoucím rodičům ke zdravým dětěm. ;-)

Tak a teď malý slib. Slibuji že o víkendu dám na stránky zase nějaké povídky a mám v plánu vyhlásit i grafickou soutěž. Do té doby se mějte hezky. ;-)


zdroj: Nicollett


Info by Angel
[21. marec 2009]


Dnes pro Vás mám jem mini informaci, ale snad Vás všechny potěší.Na začátku měsíce jsem na stránky dávala informaci o tom že TV Prima chystá zařadit do vysílání seriál Angel. V mailu, který jsem dostala od TV Prima, mi bylo sděleno že Angel bude, ale až v druhé polovině roku, takže pro mě dnes bylo docela překvápko když jsem v tiskovém tv programu zjistila, že Angel se bude vysílat dřív.

Takže Angela bude dávat nová televizni stanice PRIMA COOL a to od 1.4.2009 každý všední den po 18:00 hodině a pokud vím tak by jsme se měli dočkat všech 5 sérii. takže určitě všichni fanoušci tohoto seriálu si nezapomeňte na apríla naladit TV PRIMA COOL a sledovat Angela. ;-)

Na rozpis chystaných pořadů a informace o signálu nové tel. stanice se můžete podívat na oficiální web PRIMY COOL . Přeji Vám příjemné čtení a doufám, že Vás tahle příjemná zpráva potěšila. ;-)


zdroj: Nicollett


Povídkový systém
[18. marec 2009]


Dnes pro Vás mám povídkový den. :-) V povídkovém systému AI najdete čtyři povídky od třech vynikajících autorek.

První je od Armygirl a je to pokračování povídky On the way down.
Krátký popis: Buffy zemřela a všichni jsou z toho zdrceni. Jenže nic není tak, jak se zdá. Z Buffy je duch! Nikdo ji nevidí a nikdo ji neslyší. Ale co když se někdo najde?

Druhá je od Buff a je to povídka Forever together.
Krátký popis: Brána pekel je otevřena. Do boje se vrhají všechny potenciální i hlavní přemožitelky. Bojují na život a na smrt. Nezastaví je nic, jdou dál a dál, nic je nezajímá. Chtějí jen žít a neumřít. Každá si to přeje, avšak některým se to nemůže splnit.

Třetí je také od Buff a je to pokračování mé nejoblíbenější povídky In the City of Angelic Evil.
Krátký popis: Taky Vás někdy napadlo, že se otevře brána do jiného světa, kam by jste se chtěli podívat? Kde je úplně jiná realita? I když tomu nevěříte? Já taky nevěřila... dokud se mi to nestalo a nedostala jsem se do zcela jiného města Andělů. Tam, kde jsou upíři, démoni, přemožitelky... tam, kde vládne zlo. Andělské zlo.

Čtvrtá je od Laerry a je to třetí pokračování další skvělé povídky Apocalypse, I wish.
Krátký popis: Jak moc by změnil osud celého lidstva jediný okamžik? Buffy slaví 17. narozeniny, ale události naberou nečekaný spád, a nemohou skončit nijak jinak než tragédií. Smrt je jen začátek. Nečekaný nepřítel má jediné přání: zničit svět.

Určitě si nové povídky zajděte přečíst do našeho povídkového systému. Přeji Vám příjemné čtení. ;-)


zdroj: Nicollett


Open again/Slayercon/New Loock/Info
[11. marec 2009]


Dnešním dnem se znovu otevírájí stránky Angel Investigations a k němu i související galerie, povídkový systém a forum. Stránky měly být zprovozněny už dávno, ale kvůli mé časové tísni jsem se k tomu nemohla dostat dřív. Teď už je toho času o něco víc tak jsem se pustila do znovuotevření webu.

Chtěla bych Vás upozornit na linii SlayerConu, která už 5. rokem bude probíhat v rámci Festivalu Fantazie v Chotěboři. Tentokrát se uskuteční ve dnech 9.-11.7.2009. Fanoušci Buffy, Angela i Firefly jsou srdečně zváni! Můžete zažít několik fantastických dní. Případné otázky rádi zodpovíme, můžete psát na tenhle mail slayercon@gmail.com, do GB na webu SlayerConu, nebo na forum k Buffy/Angel webu.

Protože otvíráme je tady změna layoutu a barevného vzhledu stránek a také menší estetické úpravy webu. Snad se Vám nový loock bude líbit.

Pro všechny příznivce seriálu Angel a herce Davida Boreanaze mám potěšující zprávu. V druhé polovině roku 2009 by měla TV Prima začít vysílat 3. sérii seriálu Bones (Sběratelé kostí) a také seriál Angel. Takže i ti co seriál Angel ještě neviděli tak budou mít možnost jej sledovat v české TV. :-D


zdroj: Nicollett


Poviedky a článok
[24. august 2006]


Dnes sme na stránkach aktualizovali všetky Mattove poviedky a pribudol rozhovor s Amber Benson ohľadom seriálu Buffy.


zdroj: Angelus


Galéria
[21. august 2006]


Po niekoľkých týždňoch usilovných príprav sa môžu stránky Angel Investigations pochváliť vlastnou galériou, ktorú môžete nájsť na adrese http://galeria.tatramountains.net. Prístupové heslo do galérie je také isté ako u ostatných položiek na stiahnutie. Pokiaľ si chcete prezerať obrázky v galérii, musíte sa v nej zaregistrovať a na váš e-mail vám príde potrvdzovacia správa ktorou aktivujete svoje konto. Príjeme vám príjemnú návštevu našej galérie :-).


zdroj: Angelus


Site of the month
[19. august 2006]


Stránky Angel Investigations sa opäť ocitli vo verejnej súťaži, tentokrát ide o web Simply Natasha. Takže ak sa vám náš web páči, kliknit na ikonku a hlasujte za našu stránku. Vopred ďakujeme za každý jeden hlas :-)


zdroj: Angelus


Upozornenie
[18. august 2006]


Plnohodnotné novinky vás čakajú už zajtra, dnes prichádzame len s menším oznamom, že kvôli poruche na serveri vám pravdepodobne nepôjdu sťahovať súbory z nášho webu. Sľubujeme však, že problém bude čím skôr vyriešený. :-)


zdroj: Angelus


Letné upratovanie
[16. august 2006]


No nevedel som ako túto novinku nazvať, preto som ju podľa jarného upratovania nazval Letným upratovaním. S novým layoutom prišlo aj sprehľadnenie rubrík a konkrétne rubirky Články, ktorá bola rozdelená na Rozhovory, Zaujímavosti a pod. a druhým vylepšením bola oprava niekoľkých poviedok, ktoré sa nezobrazovali korektne :-) To je pre dnešok všetko.


zdroj: Angelus


Nový člen teamu
[16. august 2006]


Do teamu nám pribudla Leito, ktorá bude vedúcou grafickej sekcie. Veríme, že sa jej u nás bude páčiť a bude pre náš team prínosom :-)


zdroj: Angelus


Pridané poviedky
[19. jún 2006]


Pre začiatok som na stránky doplnil skromné poviedky, ktoré napísala moja maličkosť. Môžete ich nájsť v sekcii Poviedky.
Dnes som doplnil konkrétne poviedky Veštba, Cestovateľ, Sedem dní do apokalypsy a Následky našeho boje.


zdroj: Angelus


Založenie stránok
[18. jún 2006]


Dnes som oficiálne uviedol do prevádzky nové stránky, ktoré som sa rozhodol založiť ako potomka SUNNYDALE stránok. V tomto prípade však v žiadnom prípade nepôjde o nič veľké, budú to iba obyčajné skromné stránky, ktoré sa budú venovať seriálom Buffy a Angel s pravidelnou aktualizáciou.
Verím, že sa vám tieto stránky budú páčiť a stanete sa ich pravidelnými návštevníkmi.


zdroj: Angelus